בוטים אחי שימושיים בטלגרם

אפליקציית המסרים טלגרם צוברת פופולריות במהירות. למרות שהרוסים ניקולאי ופבל דורוב הקימו את טלגרם ב-2013, עד לאחרונה היא הפכה למתחרה רצינית לענקיות המסרים WhatsApp ו-Facebook Messenger. הוא מתמקד יותר בהצפנה ובפרטיות מאשר באפליקציית פייסבוק.

לדוגמה, משתמשים יכולים לנהל "צ'אטים סודיים" ולשלוח הודעות הרס עצמי (בדומה ל-Snapchat). טלגרם מובילה גם בתחום הבינה המלאכותית ומעודדת אותך ליצור, להוריד ולהשתמש בבוטים מקצועיים של טלגרם, למרות שעדיין לא פיתחה שוק רשמי עבור הבוטים הללו.

למרות שאינה ידועה כמו Facebook Messenger או WhatsApp, טלגרם הפכה פופולרית בגלל התכונות הבאות: העברת הודעות מהירה גודל שיתוף קבצים בלתי מוגבל מבוסס ענן, מה שהופך אותו לנייד לחלוטין זמין באינטרנט ובנייד משתמשי טלגרם יכולים להגדיר ערוצים ולשדר תוכן לעוקבים שלהם. אנשים נרשמים לערוצים האהובים עליהם

מה זה בוט בטלגרם?

בוטים הם תוכנות קטנות הפועלות בתוך טלגרם ומאפשרות אוטומציה. מפתחי צד שלישי משתמשים ב- Telegram Bot API כדי ליצור בוטים. לטלגרם יש כמה בוטים רשמיים למטרות ספציפיות, כמו @gif ו-@GDPRbot. כל בעל ערוץ יכול להפעיל בוט אחד או יותר כדי להפוך תהליכים לאוטומטיים בערוץ שלו.

צ'אטבוטים הם סוג מיוחד של בוט. עם זאת, ישנם מספר שימושים נוספים לרובוטים. אם אתה יכול לדמיין דרך להפוך את התהליך לאוטומטי בטלגרם, אז אתה כנראה יכול למצוא או לכתוב בוט שיעשה את העבודה בשבילך.

בוטים יכולים אפילו להציע למשתמשים שלהם משחקי HTML5 לשחק לבד או להתחרות זה מול זה בקבוצות ובצ'אטים אחד על אחד. בוטים יכולים לעקוב אחר ציונים גבוהים עבור כל משחק ששיחק בכל צ'אט. בכל פעם שמנהיג חדש מופיע במשחק, הבוט יכול להודיע לשחקנים אחרים בצ'אט שהם צריכים להגביר את המנהיגות שלהם.

היעדר שוק רשמי וכלים רשמיים ליצירת בוטים האט את קבלת הבוטים של טלגרם. מקווה שטלגרם תתקן את המחדלים הבולטים האלה בקרוב.

מה בוטים יכולים לעשות בשבילך?

אתה יכול להגדיר בוטים כדי להפוך הרבה מהפעילויות בערוצים שלך לאוטומטי. לדוגמה, אתה יכול להגדיר בוט כדי ליצור תזכורות לגבי הודעות הטקסט שלך או לעזור למשתמשים לשמור קבצים בענן.

dalor

אתה יכול להשתמש בבוט של דלוריאן כדי לשלוח הודעות לעתיד, בערך כמו שה-DeLorean של הדוקטור לקח את מרטי מקפליי בחזרה לעתיד בסדרת הסרטים בשם זה. אתה יכול להגדיר זמן מסוים או להגדיר מרווח זמן מהרגע הנוכחי.

botfader

BotFather מתאר את עצמו כבוט אחד ששולט בכולם. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור חשבונות בוטים חדשים ולנהל את הבוטים הקיימים שלך. כשאתה עובר אל BotFather בתוך אפליקציית הטלגרם שלך, הוא מקשר אותך לקבצי עזרה על בוטים של טלגרם וכן למדריך ה-API של Bot.

alert bot

ל-AlertBot יש מטרה פשוטה אך מועילה. אתה יכול ליצור התראות ותזכורות פשוטות באמצעות הפורמט: /alert time text. 

טלגרם בוט

אתה יכול להשתמש ב-FB Video Download Bot כדי להוריד סרטוני פייסבוק. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להעתיק את קישור הווידאו הרלוונטי מפייסבוק ולהדביק אותו בטלגרם כשאתה מפעיל את הבוט.

אתה יכול להשתמש בבוט DropMail.me כדי ליצור כתובת דוא"ל חד פעמית ולאחר מכן לקבל מיילים. לדוגמה, הקלדת /get תיצור כתובת דוא"ל אקראית ו- /start מתחילה שיחה. הוא משתמש בשירות הדוא"ל החד פעמי, dropmail.me. לרוב תשתמש בו אם תזדקק לכתובת דוא"ל חד פעמית עבור הרשמות אנונימיות בשירותים או אתרים שאינם מהימנים.

dr web

ד"ר ווב מבטיח את בטיחותם של קבצים וקישורים המועברים באמצעות טלגרם; זה בודק אותם תוך כדי תנועה. הבוט מקדם את עצמו כבוט האנטי-וירוס הראשון.

אתה יכול לשלוח קבצים ישירות ל-Dr. Web או להעביר אותם מצ'אטים אחרים. אם אתה מעדיף, אתה יכול להוסיף אותו לקבוצה כדי לבדוק את כל הקבצים והקישורים. 

 

ממיר קבצים

אתה יכול להשתמש בבוט ממיר קבצים זה כדי להמיר בקלות קובצי תמונה, אודיו ווידאו מפורמט אחד לאחר. הוא תומך בהודעות וידאו והודעות אודיו בטלגרם ובוואטסאפ, יחד עם מסמכים, ספרים אלקטרוניים וקבצי גופנים. כרגע הוא תומך ב-63 סוגי קבצים על פני 579 המרות.

ה-Fed Reader Bot עוקב אחר אתרים ובלוגים (באמצעות עדכוני RSS), ערוצי יוטיוב, חשבונות אינסטגרם וטוויטר ושולח הודעות כאשר מאמרים או פוסטים חדשים זמינים. הבוט עובד גם בקבוצות ובערוצים של טלגרם. אתה יכול אפילו לייבא מנויי RSS קיימים באמצעות קבצי OPML.

בכל פעם שאחד מהאתרים שאתה מפקח עליהם מעלה פוסט חדש, תקבל התראה בתיבת הדואר הנכנס שלך בטלגרם.

 

Open chat
שלום! איך אני יכול לעזור?