השכרת אתר אינטרנט

מגוון אתרי אינטרנט מקודמים בגוגל, להשכרה החל מ 500 שח בחודש, צריכים אתר לעסק צרו איתי קשר

השכרת אתר אינטרנט המלצות

המלצות מלקוחות

אתרים להשכרה

השכרת אתרים היא דרך חסכונית וקלה לבסס את העסק שלך באינטרנט.

היתרונות של השכרת אתר אינטרנט הם:

-במחיר סביר – זה יכול להיות קשה להתחיל עם ההשקעה הראשונית של רכישת דומיין ותשלום עבור אירוח. אתרי השכרה מאפשרים לך להתחיל במהירות בלי הטרחה של כל ההגדרות האלה.

-מיידי – אינך צריך לחכות עד שהאתר שלך ייבנה לפני שהוא יעלה לאוויר. ברגע שאתה נרשם, אתה יכול להפעיל את האתר שלך בתוך דקות.

-ניתנים להתאמה אישית – אתרי אינטרנט עשויים לרוב מתבניות שנבנו מראש שיכולות להגביל את אפשרויות ההתאמה האישית שלהם. עם אתרים שכורים, יש לך שליטה מלאה על הצבעים, הגופנים, התמונות וכו', נכנסים לאתר שלך, כמו גם איך הם מסודרים בדף.

איך זה עובד?

האתר מושכר בתשלום חודשי. בעל האתר צריך לשלם את התשלום החודשי והוא יכול להשתמש באתר כרצונו.

בעל האתר אחראי לתחזוקת האתר, לרבות עיצוב, עדכוני תוכן ושיווק. כולל תמיכה טכנית

תמיכה טכנית היא שירות המוצע על ידי חברה כדי לעזור לך בהיבטים הטכניים של האתר שלך.

תמיכה טכנית עשויה לכלול:

– עוזר לך להתקין תוספים או ערכות נושא

– פתרון בעיות טכניות באתר שלך

– מתן הדרכה כיצד להשתמש בחלקים השונים של האתר שלך.

אם היינו אומרים לך שהאתר שלך עשוי להיות בדף הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל תוך חמש דקות (לא מדובר על פרסום ממומנים, אלא תוצאות החיפוש האורגני), האם היית מאמין לזה?

ובכן, זה אפשרי. כל שעליך לעשות הוא לשכור אתר קיים ומשודרג שיש לו כבר מיקום טוב בגוגל – אתר כזה יכול להביא לך לקוחות חדשים מייד!

קידום אתרים או השכרת אתרים?

קשה יותר ויותר לבנות ולקדם אתר. הגברת התחרות, ההתמחות וההבנה שהאינטרנט הוא אפיק שיווקי חשוב ויעיל גרמו לבעלי עסקים רבים להשקיע כסף רב בכדי לקדם את אתריהם.

כתוצאה מכך אף אחד לא יכול להבטיח שהשקעתם כסף רב בהקמה ובניהול אתר חדש, וקידום אתרים שלכם באמת יניב תוצאות.
ולכן, השכרת אתר קיים היא בחירה מצויינת עבור עסקים שרוצים לקבל פניות מהתוצאות האורגניות בגוגל באופן מיידי.
השכרת אתר ייתרונות 

אתרים המוצגים בחיפוס האורגני הם אמינים יותר מאלו שמוצגים בתוצאות ממומנות.. יתרון זה בא לידי ביטוי בנתוני המרה טובים יותר. יתר על כן, המיקום בתוצאות החיפוש יציב יותר ולא יושפע בקלות ממפרסמים אחרים ומשינויים בתקציב. באופן זה תוכלו לשלם תשלום קבוע ומתוזמן 24 שעות ביממה, 30  ימים בחודש. בדרך כלל, עלות השכרת אתר זולה יותר מעלות מודעה ממומנת בו זמנית, כך שתוכלו ליהנות מכל העולם.

להשכרת אתר ישנם יתרונות רבים: תוצאות מיידיות – זה לא חתול בתיק – האתר קיים, ממוקם היטב כיום, ויש גולשים רבים תשלום חודשי מאושר עבור אתרי השכרה, תקבל חשבונית מס מאושרת תשלום במספר מסלולים בחודש – תלוי בזמן החכירה אין צורך להשקיע בקידומים, בתוכן, בזמן לניהול האתר – כל מה שאנחנו עושים הוא באחריותנו! כמה מסלולים לכולם אנו מתאימים את האתר לצרכיך.

Open chat
שלום! איך אני יכול לעזור?